Firma APOLO se již od roku 1999 zabývá prodejem a montáží interiérových dveří firmy Sapeli . Svým zákazníkům také nabízíme kvalitní dveřní kování firmy M&T. Jsme autorizovaným smluvním prodejcem těchto firem ve Středočeském kraji a v Praze. V současnosti jsme rozšířili svou nabídku služeb o další produkty jako jsou například podlahy, okna, zábradlí, obklady schodišť a další. Naši nabídku sortimentu si můžete prohlédnout v našem katalogu.

K dispozici je Vám kvalitní vzorkovna v sídle naší firmy v Praze ve Štěrboholech a na Štrampouchu u Čáslavi. Vystavujeme zde několik modelových řad dveří, zárubní a kliky, které jsou doplněny o aktuální novinky firmy Sapeli.

Naše služby zahrnují technické konzultace, poradenství, zaměřování zakázek přímo u Vás a montáž. Zpracujeme Vám cenové kalkulace v různých variantách dle Vašich požadavků, vše samozřejmě bezplatně. Při výběru dveří, zárubní i ostatního sortimentu Vám rádi poradíme. Následnou odbornou montáž provádí certifikovaná montážní skupina. V naší firmě pracují zkušení profesionálové s dobrými technickými znalostmi, kteří jsou zárukou nejen vysoké kvality odvedené práce, ale i vstřícného přístupu k zákazníkům.

Specializujeme se především na prodej interiérových dveří a služby s tím spojené. Nabízíme výrobky nejvyšší kvality, vyznačující se perfektní propracovaností a velmi dobrou funkčností. Dveře Sapeli i ostatní sortiment uspokojí jak Vaše designové, tak i cenové nároky. Vybírat můžete z široké škály dveří, zárubní, kování i skleněných výplní. Jsme přesvědčeni, že Vás naše nabídka osloví a vyberete si dveře pro Váš domov přesně podle Vašich představ. Zajistíme Vám komplexní služby od výběru dveří či ostatního sortimentu až po odbornou montáž a předání díla.

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv APOLO s.r.o.