Nabízíme stavební pouzdra obložková modelová řada Norma nebo bezobložková v modelových řadách Aktive, Emotive a Latente.

Dodáváme kvalitní stavební pouzdra pro posuvné dveře. Stavební pouzdro je konstrukce, která umožňuje zavěšeným posuvným dveřím elegantně „zajíždět do zdi“. Naše stavební pouzdra zajistí snadný a bezproblémový pojezd všech druhů dveří, které mohou být jednokřídlé i dvoukřídlé.

 

Norma

Aktive

Emotive

Latente

Profikit

Stavební pouzdra

Stavební pouzdro (pouzdra pro posuvné dveře) slouží k osazení dveří a dveřního rámu do zdiva a umožňují zasouvání dveří do stěny. Stavební pouzdro pro posuvné dveře tak chrání dveře před vnějším poškozením. Dveřní pouzdra pro zasunovací dveře se vyrábí ve dvou variantách – do zděné příčky (s drátěnou pozinkovanou mříží a perlinkou) a do sádrokartonu (s přídavnými kapsami pro ukotvení). Nabízíme stavební pouzdra obložková modelová řada Norma nebo bezobložková v modelových řadách Aktive, Emotive a Latente.

Jednokřídlé stavební pouzdro uplatníte při nové výstavbě i při rekonstrukci. Je vhodné do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, komory, šatny, koupelny, toalety, pracovny, apod.

Dvoukřídlé stavební pouzdro pro dvě dveřní křídla, se hodí zejména tam, kde požadujete mít velký průchod. Třeba mezi kuchyní a obývacím pokojem. Když je potřeba, dveře se jednoduše zavřou a máte dvě oddělené místnosti. A když chcete prostor zvětšit, dveře zmizí ve zdi a nikde nepřekáží.

U nás najdete pouze kvalitní stavební pouzdra JAP což jsou největší a nejznámější výrobce stavebních pouzder.

Proč stavební pouzdra

Velkou výhodou, která jednoznačně hovoří pro stavební pouzdro pro posuvné dveřeje velká úspora místa, jelikož vám umožní využít i prostor v těsné blízkosti dveří. Pokud použijete stavební pouzdra, dveře se schovají ve stěně a oproti otočným dveřím vám ušetří přibližně 2m2 prostoru v místnosti. Stavební pouzdra pro posuvné dveře jistě oceníte i kvůli tichému způsobu otevírání a zavírání posuvných dveří. Naše stavebniny StavbaOnline.cz vám nabízí osvědčená a mnoha zákazníky ověřená stavební pouzdra J.A.P.  což jsou velmi kvalitní výrobci zaručující vaši maximální spokojenost.

Výhody stavebního pouzdra

  • úspora místa
  • snadné a tiché otevírání
  • bezbariérová
  • nepřekáží jako klasické dveře
  • jednoduché rozdělení velkých místností

Montáž stavebního pouzdra

Naše firma Vám zajistí samozřejmě i montáž stavebního pouzdra

Posuvné na zeď a do stropu

Posuvy na zeď a do stropu Jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí svému interiéru vtisknout neotřelé, designové čisté řešení a současně optimálně využít prostor interiéru. Posuvy nabízí variantu řešení tam, kde již není možné zasahovat do příčky a zabudovat stavební pouzdro pro zasouvací dveře. Montáž pojezdové kolejnice nevyžaduje žádné stavební úpravy. Všechny naše posuvy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, převážně z hliníku případně z nerezu a jsou vhodné jak pro skleněné, tak i dřevěné dveře. Systémy pro posuvy nabízíme v pěti produktových řadách Trix Zero, Trix Smart, Trix Heavy, Rollo a Premium. Montují se na zeď, nebo do stropu, nad obložku, eventuálně na skleněnou stěnu. Výběr typu posuvu významně závisí na hmotnosti dveřního křídla. Posuv Premium se montuje do nosného stropu a zakrývá se stropním podhledem – jde o tak zvaný skrytý posuv. Pomocí systému Premium vznikne elegantní dělící příčka mezi dvěma samostatnými prostory. Veškeré naše posuvy na zeď a do stropu mají velmi tichý pojezdový mechanismus a podle typů i možnost tichých dorazů.